Vaflička – v léčbě

Kočka Vaflička – v léčbě

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 0 měsíc
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.10.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vaflička – v léčbě

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vaflička – v léčbě krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vaflička – v léčbě granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vaflička – v léčbě

Pár slov o kočičce

Sluníčková maličká holčička, která se narodila bez konečníku, dostala jméno Vaflička. Byla na vyšetření na pražské klinice Nusele a je velká naděje na uzdravení. Bude provedena operace, při které pan doktor vytvoří plastiku konečníku.
Vaflička byla při přijetí do Sluníčka bolestivá, nemohla se vyprázdnit. Na klinice byla její střeva uvolněna, vyčištěna od stolice, ulevilo se jí.
Vaflička se po pár dnech na klinice vrátí do Sluníčka, kde budeme dělat vše možné, aby nabrala na váze a nabrala co nejvíce sil.
Vaflička je moc krásná, milá a velkou vůli žít.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI