Minie

Kočka Minie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 6 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.10.2021
Místo nálezu:Budyně nad Ohří
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Minieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Minieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Minieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Minieho

Pár slov o kočičce

Kočička Minie a její bráška Elvisek byli vrácení do útulku po čtyřech letech adopce. První dny po návratu byly skutečně perné. Kočičky byly vystrašené, nervozní, vůbec několik ní nechtěli nic pozřít, ani nic vypít. Začali jsme se vážně obávat o jejich zdraví. Po téměř 14 dnech v útulku se konečně začali zvykat. Boj s jídlem, ruční krmení, smutnění, zalézání. Konečně začali sami jíst, chodit se mazlit, to však pouze v noci, když je klid. A

Bylo to pro všechny dramatické období, avšak ve zdraví jsme jej ustáli. Bude už jen lépe a lépe a Minie s Elviskem najdou ten nejlepší domov. Oba jsou úžasní, krásní, moc milí a hodní.  Jsou to laskavé duše, které si dost teď vytrpěli.

Minie má krásnou kresbu a delší srst, vypadá jako malý medvídek.

Zeptejte se na Minieho

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI