Mišánek

Kocour Mišánek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.10.2015
Doba v útulku: 3 roky a 3 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Monika Kodejšová Adamíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mišánka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mišánka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Míša se jako duch objevoval u domu jedné hodné paní, která byď ho vždy zahlédla koutkem oka, tak se o něj báječně starala, ale bohužel si Míšu nemohla nechat. Míšu jsme odchytili a přivezli do Sluníčka. Míša se lidí velmi bál, jakmile jsme se přiblížili, tak syčel a byl schoulený v rohu. Aktuálně je Míša na tom mnohem lépe. Přijde se pomazlit, ale pomaličku. Potřeboval by trpělivého páníčka.

Zeptejte se na Mišánka

Mišánek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Mišánek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI