Mišánek

Kocour Mišánek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.10.2015
Doba v útulku: 5 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Monika Kodejšová Adamíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mišánek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mišánek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mišánek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mišánek

Pár slov o kocourkovi

Mišánek se jako duch objevoval u domu jedné hodné paní, která byď ho vždy zahlédla koutkem oka, tak se o něj báječně starala, ale bohužel si Mišánka nemohla nechat. Mišánka jsme odchytili a přivezli do Sluníčka. Mišánek se lidí velmi bál, jakmile jsme se přiblížili, tak syčel a byl schoulený v rohu. Aktuálně je  na tom mnohem lépe. Přijde se pomazlit, ale pomaličku. Potřeboval by trpělivého páníčka.

Zeptejte se na Mišánek

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI