Rolfík

Kocour Rolfík

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.11.2018
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Rolfíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Rolfíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Rolfík k nám přišel ve velmi zuboženém stavu. Mysleli jsme si, že to je starší velmi zanedbaný kocourek. Na veterině se z něj však vyklubalo kotě. Je strašné jak na ulici během svého krátkého a neradostného života zchátralo. Po náležité péči, které se mu u nás ve Sluníčku dostává, se z něj stává nádherný hravý kocourek s mramorovanou kresbou na huňatém kožíšku, kterou doplňují bílé ponožky. Rýma, se kterou se potýkal, se lepší, tělíčko se mu zakulacuje a dostává se do kotěcí kondice. Je velmi čistotný, od začátku používá záchůdek. Lidi má rád a je veliký mazel.

Kocourek našel domov