Moranka

Kočka Moranka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 4.5.2020
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Moranku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Moranku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Moranku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Moranku

Pár slov o kočičce

Moranka se zhruba před čtyřmi dny přitoulala k domečku starších lidí v obci Bílý Újezd. Majitel kočičky se nenašel a tak kočička přijela do Sluníčka. Je to ušmudlaný hubeňourek s oušky od šmíru, Je velmi pravděpodobné, že přijela autem, kde se schovávala před chladem.
Moranka je moc hodné kotě, hned se vrhla na jídlo a šla spát.

Z Moranky se klube pěkné kvítko, dobrala antibiotika, nabrala na váze, už má přes 2 kila. Je hodně aktivní, lítá, se vším si hraje, ráda se hladí, ale vyloženě pro pomazlení si nepřijde a chovat se také nechce. Zkrátka má etapu objevování a na nic jiného jí nezbývá moc času.

Kočička našla domov