Třešínka

Kočka Třešínka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ne
Očkování: Ne
Datum příjmu: 2.5.2020
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Třešínku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Třešínku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Třešínku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Třešínku

Pár slov o kočičce

Třešnička byla nalezena při úklidu jedné půdy ještě se sourozencem. Jen okamžik dělil koťátka od šílené smrti upálením, když pán zaznamenal tiché naříkání z hadrů, které se chystal vhodit do ohně. Nálezci čekali, že se za koťátky vrátí maminka, což se bohužel nestalo a jedno z koťátek do rána zemřelo. Proto byla Třešnička dovezena k nám. Holčička měla při příjmu pouhých 154g, začala však hned hezky papat.
Dali jsme Třešničku k mamince Miušce a jejím koťátkům, všechna byla stejně stará a Třešnička alespoň zažila, co je to mateřská a sourozenecká láska. Osud však byl opět nemilosrdný, Miuška onemocněla, poté i její koťatka, která v krátkém čase všechna umřela přes veškerou naši snahu.
Třešnička jako zázrakem žije, těší se dobrému zdraví a je připravena pomáhat v domácnosti toho nejlepšího páníčka, jakého si po tom všem jistě zaslouží.

Již dlouho měla slíbený skvělý domov, raději se čekalo až bude Třešínka třikrát naočkovaná, pro jistotu. Rezervace Třešínky byla však ze dne na den zrušena. Nyní je však na nový domov nejvyšší čas. Je už docela velká a moc by potřebovala páníčka jen pro sebe a ne jako u nás, jedny ruce na 70 koček a i proto, že je zdravá. Když to však nebude hned, má přece Sluníčko.

Třešínka byla jeden čas i krmena z lahvičky a i proto je hodně „polidštěná“, spí se mnou, pořád se chce mazlit, ale umí si i pořádně zahrát s kámoškami Jahůdkou a Brusinkou. Třešínka je jedna z nejúžasnějších koťat ve Sluníčku a těžce ponesu až odejde, ale je to nutné. Potřebovala by k sobě ještě kočičího kamaráda.

Třešínce se udělal stroupek vedle pusinky – už zase zmizel a malá lysinka na přední nožičce. Je možné, že se jedná o plíseň, i když se tu letos ještě neobjevila, tak raději léčíme. Kdyby však náhodou o ní šlo, tak lepší plíseň než panleukopenie.

Kočička našla domov