Mydlinka

Kočka Mydlinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.10.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mydlinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mydlinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mydlinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mydlinku

Pár slov o kočičce

Černá holčička Mydlinka byla nalezená v Roudnici n. L, Podlusky na poli. Chudinka byla nemocná s velikým přůjmem, ten se nám podařilo zvládnout. Mydlinka je pořád však pohublá, má smutná očička. Na bříšku má větší kýlu, kteoru budeme řešit. Mydlinka je přes to všechno moc milá, trošku uplakaná kočička. Kdo by však nebyl, mít všechny tyto neduhy, být vyhozený a bez domova.

Vše se však napraví a věříme, že z Mydlinky bude krásná a spokojená kočička, ohromná kamarádka a veselá společnice.

Zeptejte se na Mydlinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI