Slečna Černá

Kočka Slečna Černá

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.5.2021
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Miroslava Křižanová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Slečna Černá

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Slečna Černá krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Slečna Černá granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Slečna Černá

Pár slov o kočičce

Naše Slečna Černá už nebude vrácena do původní lokality, kde žila po kastraci šest let dokud nepřišly problémy se zoubky a ošklivý zánět v tlamičce. Byla na tom již hodně špatně, původně plachá kočička jen apaticky ležela v polystyrénové boudičce, byla vyhublá s krvavou pusinkou. Na její špatný zdravotní stav nás upozornila tamní krmička. Dlouho byla hospitalizována, operována. Slečna Černá musí užívat kortikoidy, aby se mohla najíst a vedla snesitelný život. Ve Sluníčku dobře baští, není nadšená ze spolubydlících, ale podzim života prožije v teple, s plnou miskou. Kočička stejně stále jen odpočívá nebo spinká. Domov už asi nenajde i když se nechá pohladit, ale kdo by takovou kočičku chtěl? Snad jen člověk s opravdu velkým srdcem. Třeba se nějaký takový najde. Slečna Černá by si to nasklonku svého života určitě zasloužila.

Zeptejte se na Slečna Černá

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI