Níža

Kocour Níža

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Níža

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Níža krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Níža granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Níža

Pár slov o kocourkovi

Černý krasavec, kocourek Níža je sourozenec Žíži, který před časem našel svůj vysněný domov.

V Nížebohách se así před 2 měsíci objevila za humny rodinného domu tři koťátka s matkou a záhy zmizela. Po čase byl nalezen Žíža uvízlý v trubce.

Nyní po několika měsících se nálezci ozvali, že koťata jsou za jejich zahradou. Ihned jsme vyrazili a podařilo se nám odchytit Nížu. Jeho bráška zrzavý krasavec byl sice hladový, ale z klece se mu vždy nějak podařilo uniknout. Nad Nížou však jak se říká “sklapla klec” a jeho cesta za štěstím mohla začít.

Je mu už troche přes tři měsíce a tak s jeho socializací bude trochu vice práce. Nicméně na to jsme ve Sluníčku odborníci a jen tak nějaký sykot a výhrůžky na nás neplatí.

Níža hodně baští, pomalu se otrkává a rozkoukává. Je to sladké koťátko, které brzy pozná, že lidé mohou být příjemnými společníky.

 

Kocourek našel domov