Bůžek

Kocour Bůžek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bůžka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bůžka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Bůžka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Bůžka

Pár slov o kocourkovi

Mladíček zrzounek Bůžek je sourozenec Žíži a Níži, Žíža již domov našel.

V Nížebohách se, asi před 2 měsíci, objevila za humny rodinného domu tři koťátka s matkou a záhy zmizela. Po čase byl nalezen Žíža uvízlí v trubce.

Nyní po několika měsících se nálezci ozvali, že koťata jsou za jejich zahradou. Ihned jsme vyrazili a podařilo se nám odchytit Nížu. Bůžek, zrzavý krasavec byl sice hladový, ale z klece se mu vždy nějak podařilo uniknout. Ovšem my nikdy ve svém úsilý neustaneme a po pár dnes se Bůžek chytil.

Bóža je k lidem zatím trochu nedůvěřivý. Jste-li pozorní, opatrní a trpěliví, po prvním dotyku začne hned blaženě vrnět. Na svého člověka si musí chvíli zvyknout a seznámit se. Při troše trpělivosti a pár deka šunky z něj za pár dnů bude vrnící klubko štěstí.

 

Kocourek našel domov