Bůžek

Kocour Bůžek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2019
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Bůžka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Bůžka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Mladíček zrzounek Bůžek je sourozenec Žíži a Níži, Žíža již domov našel.

V Nížebohách se, asi před 2 měsíci, objevila za humny rodinného domu tři koťátka s matkou a záhy zmizela. Po čase byl nalezen Žíža uvízlí v trubce.

Nyní po několika měsících se nálezci ozvali, že koťata jsou za jejich zahradou. Ihned jsme vyrazili a podařilo se nám odchytit Nížu. Bůžek, zrzavý krasavec byl sice hladový, ale z klece se mu vždy nějak podařilo uniknout. Ovšem my nikdy ve svém úsilý neustaneme a po pár dnes se Bůžek chytil.

Je mu už trochu přes tři měsíce, tak s jeho socializací bude trochu více práce. Nicméně na to jsme ve Sluníčku odborníci, jen tak nějaký sykot a výhrůžky na nás neplatí.

Bůžek hodně baští, pomalu se otrkává a rozkoukává. Je to sladké koťátko, které brzy pozná, že lidé mohou být příjemnými společníky.

Zeptejte se na Bůžka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI