Norika

Kočka Norika

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2020
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Norika

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Norika krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Norika granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Norika

Pár slov o kočičce

Norika vyrostla jako z vody, po útulku se pohybuje suveréně, ostatní kočičky má ráda, avšak dušička plašanky v ní zůstala. Při letošním množství přijímaných koťátek jsme neměli moc času se jí věnovat a pořádně jí vymazlit. Je to však vděčná a laskavá kočička, potřebuje trpělivost a něhu. Bude z ní úžasná společnice a parťačka.

Norika byla přijata se svými sourozenci a plachou maminkou. Celá rodinka žila v kurníku v Počeradech. Koťátkům bylo něco okolo čtyř týdnů. Maminka je plachá, po odchování dětiček bude vykastrována a vrácena do její původní lokality.
Koťátka jsou nádherní puclíci, i když maminka byla krmena až po porodu, když rodinku objevili majitelé zahrady. Miminka jsou po mamince pěkní „syčáci“, jsou však ještě malá a naštěstí přišla ještě včas a na lidskou společnost si brzy zvyknou.

 

Zeptejte se na Norika

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI