Obláček

Kocour Obláček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2022
Místo nálezu:Nová Ves
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2641
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Obláčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Obláčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Obláčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Obláčka

Pár slov o kocourkovi

Obláček byl přijat jako sotva třítýdenní koťátko z Nové vsi, kde plakal v kontejneru s náhradními díly ve firmě Profi auto. Kontejner musel být vyklizen, aby se dole našlo toto nedochůdčátko. Chlapeček už dlouho nejedl, vážil 221 gramů, byl studený. měl nenaměřitelnou teplotu, očička slepená hnisem, celý pročůraný, pokakaný. Měl však ohromnou vůli žít, okamžitě se chopil lahvičky s mlíčkem a vypil celých 15ml. Hnis z očiček byl  odstraněn, pod ním oči nevypadali tak špatně. Museli jsme jej umýt a hned šel do vaku pro koťátka na vyhřívané dečce.
Pro kotěcí miminko Obláčka uděláme vše, aby se uzdravil a mohl radostně skotačit s ostatními koťaty ve Sluníčku.

Zeptejte se na Obláčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI