Olmík

Kocour Olmík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.8.2022
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2743
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Olmíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Olmíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Olmíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Olmíka

Pár slov o kocourkovi

Moureček Olmíček byl jednoho srpnového rána nalezen přímo před dveřmi útulku. Zda se tam přitoula sám nebo nám jej někdo přinesl jako dárek, již nezjistíme. Jisté je, že rozmnožil řady Sluníčkových kočiček, které  hledají milující domov a teplou náruč člověka.

Olmíčkovi bylo při příjmu zhruba půl roku. Je to krásný moureček, trošku vyjukaný z prostředí, ve kterém se ocitl, ale moc milý, hravý a zvědavý. Je to miláček, který si začal s ostatními koťaty hned rád a dovádět.

Zeptejte se na Olmíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI