Rolnička

Kočka Rolnička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2022
Místo nálezu:Bříza
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2737
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Rolničku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Rolničku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Rolničku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Rolničku

Pár slov o kočičce

Bílá, maličká kočička byla odložena v poli nedaleko obce Bříza, kde byla viděna dva dny za sebou. Poté co se dostala do Sluníčka, dostala jméno Rolnička. Rolnička je hluchá, proto hlasitě o sobě dává vědět. Je to krásná bílá kočička, vyhublá, při příjmu vážila pouhých 720 gramů. Bohužel jsme zjistili, že má vrozenou vadu vyměšovacího ústrojí. Podstoupila operaci a v současné době je v rekonvalescenci. Dělá nám radost, daří se jí vykakat, sice po částech, ale není ucpaná a je veselejší.

Na vyšetření na veterinární klinice nám sdělili, že její vrozená vada je jiná než Vafličky, naší bývalé svěřenkyně, která mě podobný problém. Holčička měla zcela ucpaná střeva stolicí. Musela absolvovat zákrok, který sice dopadnul dobře, avšak Rolničku ještě čeká další o operace. Čůrání má Rolnička naštěstí v pořádku. Je plná života, chce žít. Po velice náročné operaci se dala rychle dohromady a měla velikánskou chuť k jídlu.

Zeptejte se na Rolničku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI