Rolnička – Rolfo

Kocour Rolnička – Rolfo

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2022
Místo nálezu:Bříza
Doba v útulku: 1 rok a 6 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Vladimíra Čichovská, Terezie Harapesová
Ev. číslo:2737
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Rolnička – Rolfo

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Rolnička – Rolfo krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Rolnička – Rolfo granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Rolnička – Rolfo

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Rolfíček (dříve Rolnička😃) narozený bez řitního otvoru, nyní po třech operacích se má čile k světu, avšak problém se svěračem přetrvává. Rolfíček se po poslední operaci sice hezky vykaká do záchůdku, avšak jeho svěrač zcela nefunguje, takže často řidší stolice ukapává. No nevíme, zda se to ještě může zcela spravit. Kéž by chlapeček začal konečně normálně fungovat a mohl najít svoji rodinu, je povahově moc úžasný❤️.

HISTORIE: Rolničce při kastraci nebyly nalezeny vaječníky ani děloha, je to tedy nakonec kocourek Rolfo. Vzhledem k handicapu byly nalezeny varlátka úplně jinak posazení, roztroušené. Rolfo absolvoval další operaci řitního otvoru, neboť se mu těžce tlačilo a kakalo. Měl maličko rozšířenou část střeva, kde se mu hromadila stolice, zadeček mu byl též upraven. Nyní čekáme, zda se jeho potíže konečně zlepší.

 

Zeptejte se na Rolnička – Rolfo

Rolnička – Rolfo je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Rolnička – Rolfo velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI