Omeletka

Kočka Omeletka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.7.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Omeletku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Omeletku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Omeletku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Omeletku

Pár slov o kočičce

Omeletka je depozitu u Jitky. Se svým člověkem je v pohodě, dokonce se i mazlí, hlavně, když člověk leží.  Velký strach má ze všeho nového, takže při jakékoli změně bude potřebovat hodně trpělivosti. Byli bychom rádi, kdyby našla klidný a trpělivý domov, kde bude mít dalšího kočičího kamaráda, který jí ukáže, že se nemusí ničeho bát a bude jí oporou. Bude potřebovat hodně často než se osmělí, tedy doufejme, že se to povede, je to přece jen ještě mláďátko.

Již jednou byla v adopci, ale bohužel zalezla za pračku a několik dní zde strávila bez jídla a pití, strašně se bála a proto putovala zpátky do depozita.

 

Kočička našla domov