Omeletka

Kočka Omeletka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.7.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Omeletku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Omeletku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Omeletku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Omeletku

Pár slov o kočičce

Bílomourovatá kočička Omeletka je zatím malý bojásek. Vůbec není zvyklá na lidi a má z nich po právu hrůyu. Potulovala se po obci Štětí a zřejmě dosud na nic pěkného nenarazila. Štěstí se na ni však usmálo když byla přijata do Sluníčka. Dostane se jí nadstandartní péče a co nevidět z ní bude přítulná mazlinka. Je krásná a lásku si jako všichni zaslouží.

Zeptejte se na Omeletku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI