Palačinka

Kočka Palačinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.7.2021
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Palačinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Palačinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Palačinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Palačinku

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Palačinka je v depozitu u Jitky. Stal se z ní mazlíček. Samozřejmě v novém domově bude trochu vyjukaná, ale po několika dnech bude šťastná a mazlivá. Nebojte si Palačinku adoptovat. Je z ní mazlík, ráda se nechá hladit, drbat, nosit v náručí, spí v posteli u všeho asistuje a hledá ten nejlepší domov s kočičím kamarádem.

Černá kočička Palačinka přišla do Sluníčka jako malý bojásek. Nebyla vůbec zvyklá na lidi a měla z nich hrůzu.    Dostalo se jí nadstandartní péče a rychle se v depozitu u tety Jitky „otrkala“, zjihla a začala vyžadovat lidskou pozornost a pohlazení. Vyrostla z ní správňácká mňaudáma a parádní společnice. Vyhlíží milující domov, kde bude středem pozornosti a vládkyní všech prostorů.

Kočička našla domov