Oplík

Kocour Oplík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.11.2022
Místo nálezu:Vědomice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2821
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Oplíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Oplíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Oplíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Oplíka

Pár slov o kocourkovi

Mourovatý chlapeček Oplíče běhal po obci Vědomice se svou černou sestřičkou Toyotkou. Jejich dalšího sourozence zajelo auto, naštěstí se tato dva a půl měsíce stará koťátka povedlo odchytit a putovali do Sluníčka.
Koťátka jsou velmi mazlivá, hravá a veselá kopa. Ve Sluníčku se drží při sobě, mají se rádi. Jsou to dvě sladké chlupaté lásky.

Zeptejte se na Oplíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI