Toyotka

Kočka Toyotka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.11.2022
Místo nálezu:Vědomice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2820
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Toyotku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Toyotku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Toyotku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Toyotku

Pár slov o kočičce

Černá heboučká kočička Toyotka běhala po obci Vědomice se svým mourovatým bráškou Oplíčkem.  Jejich dalšího sourozence zajelo auto, naštěstí se tato dva a půl měsíce stará koťátka povedlo odchytit a putovali do Sluníčka.
Koťátka jsou velmi mazlivá, hravá a veselá kopa. Ve Sluníčku se drží při sobě, mají se rádi. Jsou to dvě sladké chlupaté lásky.

Zeptejte se na Toyotku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI