Paprička

Kočka Paprička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.5.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Papričku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Papričku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Papričku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Papričku

Pár slov o kočičce

Paprička je druhá kočička z rodinky, kterou jsme přijali poté co se na nás s prosbou o pomoc obrátila rodina z jedné obce kam začala kočičí maminka chodit škemrat o jídlo. Našla si instinktivně lidi milující zvířata a zanedlouho se přišla pochlubit se  svou drobotinou.

Rodina, se však stěhuje do města a z tamní obce už mají tři adoptované nalezence. Ke třem kočičkám vzít do bytu na sídlišti dalších šest kočiček nebylo možné a představa, že u domu zůstanou kočičky sami, bez jídla a pomoci byla jejich noční můrou. Tak jsme rodince pomohli.

Paprička vyrostla v kočičí slečnu. Dva z jejích sourozenců svůj život už našli a Paprička stále trpělivě vyhlíží své dvounožce, které si osvojí a nechá se zahrnovat láskou, pozorností a stejnou mincí bude oplácet i ona.

 

 

Kočička našla domov