Anýzek

Kocour Anýzek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.4.2019
Doba v útulku: 1 rok a 1 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Anýzek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Anýzek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Anýzek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Anýzek

Pár slov o kocourkovi

Anýzek je další kočičí kluk z rodinky, kterou jsme přijali poté co se na nás s prosbou o pomoc obrátila rodina z jedné obce kam začala kočičí maminka chodit škemrat o jídlo. Našla si instinktivně lidi milující zvířata a zanedlouho se přišla pochlubit se  svou drobotinou.

Rodina, se však stěhuje do města a z tamní obce už mají tři adoptované nalezence. Ke třem kočičkám vzít do bytu na sídlišti dalších šest kočiček nebylo možné a představa, že u domu zůstanou kočičky sami, bez jídla a pomoci byla jejich noční můrou. Tak jsme rodince pomohli.

Anýzek je sladký kocourek, který je ze začátku trošku ostýchavý avšak, když zjistí, že mu od Vás nic nehrozí, přijde se mazlit a zajímá se o dění kolem sebe. Je to zvědavý kočiččí teenager, s kterým Váš život bude veselejší a plnější.

Kocourek našel domov