Pecička

Kočka Pecička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.6.2022
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2683
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pecičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pecičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pecičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pecičku

Pár slov o kočičce

Pecička byla přijata jako malé vyzáblé, apatické stvořeníčko, které vážilo pouhých 175 gramů. Bylo jí asi 4-5 týdnů. Nechtěla chudinka jíst, byla naprosto zesláblá, jako věchýtek, teplotu měla  35,3 st C. Navečer už jen bezvládně ležela s hlavičkou zakloněnou. Maličká byla v agónii, bylo to strašné se na ní koukat. Přes noc dosávala tekutinu pod kůži, antibiotika a vitamíny. Ráno k velkému údivu Pecička stála v přepravce a komunikovala. Stal se opravdu zázrak. Během dne začala baštit z lahvičky mlíčko, pomalu se jí začalo zakulacovat bříško. Měla velký průjem, odpoledne začala běhat. Máme ohromnou radost, že se nám ji podařilo vytáhnout hrobníkovi z lopaty.
Pecička byla nalezena na katastru Dobříň – Kalešov v meruňkových sadech rodinou při odpolední procházce. Je to krásná kočička, malé klubíčko, které chce moc žít. 

Zeptejte se na Pecičku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI