Polibka

Kočka Polibka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2022
Místo nálezu:Liberec
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2662
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Polibku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Polibku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Polibku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Polibku

Pár slov o kočičce

Polibkaje jedním z osmi koťátek od firmy Anibox z Liberce. Jednalo se zřejmě o dva vrhy. Koťátka, při příjmu, vážila od 400 gramů do 600 gramů. Všichni byli takový malý vyzáblící, ale velmi čilí a hladoví. Všichni do jednoho jsou přítulní, hraví, zkrátka správňácká parta prospívajících kočičích dorostenců.

Všichni se nemůžou nasytit, jsou to hubeňouři s velkýma ušima. Polibka je černobílá kočička s bílou čárkou na nose,  je krásná, veselá, malá lumpice, kterou moc baví hrátky se sourozenci.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI