Polda

Kocour Polda

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.11.2018
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lucie Vitvarová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Poldu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Poldu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Polda se k nám do útulku dostal po odchytu městskou policií z Roudnice n. Labem. Venku se plazil pouze po předních nožičkách a zadní packy bezvládně táhl za sebou. Dle rentgenu se jednalo o masivní otok. Co se mu stalo můžeme jen hádat… Mohl jej někdo uhodit přes nohy, nebo ho mohlo porazit auto. Nicméně Polda je milý kocourek, byl to vzorný pacient a jde o obrovitánského mazlíka. Moc by si po všech útrapách přál nový domov. Nervy na nožičkách se už zase vrátily zpátky a kocourek je téměř bez postižení. Poldík je k lidem maličko obezřetný, ale s trochou počáteční trpělivostí nabude důvěru a bude z něho plnohodnotný člen rodiny.

 

Kocourek našel domov