Soplík

Kocour Soplík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.4.2018
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Soplíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Soplíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Kocourek byl nalezen ve špatném zdravotním stavu v odlehlém křoví v Terezíně. Měl dýchací problémy, byl celý apatický. Absolvoval dlouho léčbu, která rýmu vyléčila, při testování byl zjištěno, že je Soplíček Felv pozitivní. Je to moc velká škoda, neboť je to ohromný mazel, velký závisláček na lidech.  Soplíček si by moc přál vlastní pomoc, plný mazlení, v novém domově může být jako kocourek jedináček, nebo k jiné FelV pozitivní kočičce, Felv je mezi kočkami infekční, na jiná zvířata a lidi nepřenosný. S nemocí FeLv se kočička může dožít ještě mnoho let, je to velmi individuální. V současné době má Soplíček dýchací problémy, dle rentgenu se jedná o zánět plic. Soplíček je léčen antibiotiky, vitamíny a léky na zvýšení imunity.