Popelína

Kočka Popelína

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.7.2023
Místo nálezu:Martiněves
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3060
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Popelínu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Popelínu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Popelínu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Popelínu

Pár slov o kočičce

Aktuální informace: Starší kočička Popelína konečně dobrovolně opustila klec, bála se. U Popelínky stále probíhá vyšetření ohledně řídké stolice. Bylo vyloučena příčina parazitární a bakteriologická. Nyní čekáme na výsledky, zda vůbec tráví bílkoviny, ve stolici má holčička více tuku.

Popelínka je zpátky ve Sluníčku z veterinární kliniky. Muselo se jí hodně ulevit, měla příšerně zadredovanou srst. Byla řádně „proklepnuta“, až na rýmu, vyhublost a dehydrataci je v pořádku, ještě přišla o jeden kývající se špičák. Je to moc hodná kočička. Až jí doroste oholená srst, tak z ní bude moc pěkná kočička s delší srstí.

Popelínka byla při příjmu na první pohled zbídačená kočička. Kočička byla ve velmi špatném stavu, zadredovaná na kůži, s váhou 2,2 kg, je starší, měla obrovskou rýmu, zbytnělý ušní boltec, zánět v ouškách, více prohlédnout její tělíčko nebylo přes špinavé dredy možné.

Kočička našla domov