Popelína

Kočka Popelína

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.7.2023
Místo nálezu:Martiněves
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3060
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Popelínu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Popelínu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Popelínu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Popelínu

Pár slov o kočičce

Aktuální informace: Starší kočička Popelína konečně dobrovolně opustila klec, bála se. U Popelínky stále probíhá vyšetření ohledně řídké stolice. Bylo vyloučena příčina parazitární a bakteriologická. Nyní čekáme na výsledky, zda vůbec tráví bílkoviny, ve stolici má holčička více tuku.

Popelínka je zpátky ve Sluníčku z veterinární kliniky. Muselo se jí hodně ulevit, měla příšerně zadredovanou srst. Byla řádně „proklepnuta“, až na rýmu, vyhublost a dehydrataci je v pořádku, ještě přišla o jeden kývající se špičák. Je to moc hodná kočička. Až jí doroste oholená srst, tak z ní bude moc pěkná kočička s delší srstí.

Popelínka byla při příjmu na první pohled zbídačená kočička. Kočička byla ve velmi špatném stavu, zadredovaná na kůži, s váhou 2,2 kg, je starší, měla obrovskou rýmu, zbytnělý ušní boltec, zánět v ouškách, více prohlédnout její tělíčko nebylo přes špinavé dredy možné.

Zeptejte se na Popelínu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI