Ulrika

Kočka Ulrika

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.7.2023
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3062
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ulriku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ulriku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ulriku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ulriku

Pár slov o kočičce

Mladá kočička Urlika je už po kastraci, dětičky rostou jako z vody a Urliku už moc mateřství nebaví, hlavně být stále zavřená ve voliéře a tak by už moc ráda měla přislíbený šťastný domov plný mazlení. Je velice hodná, hravá, nekonflitní a hodně moc mazlivá.

Mourovatá kočička, která se jednoho dne objevila na zahradě Sluníčka porodila čtyři mourovatá koťátka.  Dostala jméno Ulrika.

Novopečená maminka Urlika se o své čtyři mourovaté dětičky moc hezky stará, střeží je jako „oko v hlavě“, tudíž neznáme pohlaví miminek, ale to nám nevadí, máme ještě hodně času. Urlika je hodná a velice mazlivá kočička

 

Zeptejte se na Ulriku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI