Pusínek

Kocour Pusínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2022
Místo nálezu:Liberec
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2661
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pusínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pusínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pusínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pusínka

Pár slov o kocourkovi

Pusínek je jedním z osmi koťátek od firmy Anibox z Liberce. Jednalo se zřejmě o dva vrhy. Koťátka, při příjmu, vážila od 400 gramů do 600 gramů. Všichni byli takový malý vyzáblící, ale velmi čilí a hladoví. Všichni do jednoho jsou přítulní, hraví, zkrátka správňácká parta prospívajících kočičích dorostenců.

Všichni se nemůžou nasytit, jsou to hubeňouři s velkýma ušima. Pusínek je černobílý chlapeček s bílou bradou  je krásný, veselý, malý lumpík, kterého moc baví hrátky se sourozenci.

Zeptejte se na Pusínka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI