Růženka

Kočka Růženka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ne
Datum příjmu: 22.6.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Růženku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Růženku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Růženku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Růženku

Pár slov o kočičce

Růženka znala od začátku svého života hlavně bolest a ohromný tlak vypouklého očička a i druhé očičko měla chuděrka poškozené. Za vše může neléčená rýma. Růženka při příchodu do Sluníčka vážila pouhých 370 gramů, nyní má přes půl kila. Bylo těžké rozhodnout, co s bolavým očičkem. Váha maličké a narkóza bylo moc veliké riziko, nakonec se očičko zhoršovalo a začalo krvácet, bylo třeba zákrok risknout. A povedlo se – díky moc veterinární klinice Live za Růženčinu záchranu a úlevu od bolesti – očičko je venku. Po pár dnech Růžence očičko nateklo, stehy musely být povoleny, vše je však v pořádku. Ještě týž den odjela do depozita do Prahy k naší dobrovolnici Věrce, kde nebude ohrožena infekční nemocí neboť možnost jejího naočkování je ještě v nedohlednu.

Růženka měla a má ohromnou chuť k životu, pořád baští a lítá po kleci s hračkami. Je naprosto boží.

Kočička našla domov