Konvalinka

Kočka Konvalinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Konvalinka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Konvalinka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Konvalinka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Konvalinka

Pár slov o kočičce

Konvalinka je jedno z koťátek od pana “ množitele“ ze Štětí. Z této lokality se dosud odebralo a řešilo 30 kočiček. Přišla k nám s rýmou, byla vyléčena, ale záhy se jim rýma vrátila s ještě horším zánětem očiček. Konvalinku se nám  alespoň podařilo zcela naočkovat.

Je to krásně zbarvená kočička, která je maličko nedůvěřivá, ale při trošce trpělivosti, důvěry rychle nabude, je to ještě mrně. Ve Sluníčku nebyl v poslední době moc čas koťátka vymazlovat, potýkali jsme se s kočičím morem.

Malá Konvalinka si moc zaslouží stálý domov, kde bude mít veškerou pozornost a lásku, kterou si toto stvořeníčko zaslouží.

 

Kočička našla domov