Šantal

Kočka Šantal

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.4.2022
Místo nálezu:Kleneč
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2622
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Šantala

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Šantala krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Šantala granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Šantala

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Naše Šantalka je trochu ve vyšší výživové kondici, chuděra nesnáší ostatní kočičí osazenstvo, dobrovolně žije pouze ve voliéře a tak baští a baští, aby neumrzla. I tak je krásná😃. Měla mít návštěvu, ale ta bohužel nepřijela. Šantalka je mazlivá, zároveň i skotačivá kočička. Pořád čekáme, že se na ní usměje štěstí a bude mít konečně teplý domov jako jedináček, ale pořád nic.

Mladá mourovatá kočička Šantal chodila v obci Kleneč k jednomu domku na jídlo, později tam už zůstávala, mají zde své kočky, ale pouze uvnitř domu. Kočička byla březí a tak krmící rodina zavolala do Sluníčka, měla obavy, aby  se nedočkali na své zahradě zanedlouho celé kolonie koček. Šantal je moc hodná, mazlivá kočička, která si užívá tepla a hlavně neustálého přísunu bašty, moc ráda jí.

Šantal hledá domoc kde by byla jedináčkem a mohla si z plna kočičího hrdla užívat lidské lásky a pozornosti.

Zeptejte se na Šantala

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI