Sasanka

Kočka Sasanka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 4 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sasanku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sasanku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sasanku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sasanku

Pár slov o kočičce

Černá Sasanka je kvítko od pana ” množitele” ze Štětí. Z této lokality se dosud odebralo a řešilo 30 kočiček. Přišla k nám s rýmou, byla vyléčena, ale záhy se jim rýma vrátila s ještě horším zánětem očiček.

Sasanky očička jsou naprosto v pořádku, vůbec na ní není znát, že s nějakým zánětem zápasila. Je hodně zvídavá, ze všech svých sourozenců největší čertovo kvítko, pouze v tom dobrém smyslu 🙂

Hodně baští, vzorně chodí na záchod, je jí plná voliéra. Sasanka je něžné kvítko z černé zahrádky, které si zamilujete a budete štastní, že i ona miluje vás.

Zeptejte se na Sasanku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI