Chřestík

Kocour Chřestík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Chřestík

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Chřestík krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Chřestík granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Chřestík

Pár slov o kocourkovi

Chřestíček byl ze všech přijatých koťátek nejhubenější, doslova chřestil kostičkami. Celkem dlouho ho zlobil zánět očiek spojený s rýmou. Nyní je vše na nejlepší cestě k naprostému uzdravení. Chřestíček již začíná připomínat kulatý, lahodný výhonek chřestu 🙂 vzácného, černého samozřejmě. Je to plašší kocourek, ještě nemá ve své okolí moc důvěry. Jak se objeví nějaký nový ruch, zpozorní a stáhne se do ústraní, odkud pozoruje. Je to však mazlíček, který v náručí začne okamžitě příst a jeho výraz obličeje se promění v lahodný kočičí úsměv.

Další černé nadělení, Chřestík,  je jedno z koťátek od pana “ množitele“ ze Štětí. Z této lokality se dosud odebralo a řešilo 30 kočiček. Přišel k nám s rýmou, byl vyléčen, ale záhy se mu rýma vrátila s ještě horším zánětem očiček.

 

Kocourek našel domov