Světlanka

  • (notitle)

Kočka Světlanka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.4.2020
Doba v útulku: 1 rok a 4 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Světlanku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Světlanku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Světlanku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Světlanku

Pár slov o kočičce

Kočičí, necelý rok stará holčička ze Štětí je moc milá. Ráda nastavuje hlavičku na mazlení, miluje hlazení až jí z toho blahem tečou sliny z pusinky. Přišla s hnědou srstí z nedostatečné výživy a hodně hubená. Světlance u nás chutná, srst se zlepšuje a snad brzy bude černá a lesklá.

Holčička miluje lidi a hlazení, z ostatních kočiček má respekt, schovává se před nimi a před vším cizím, útočiště hledá ve své kleci či venku v garsonce. Není vůbec plachá, ale jako by čekala z okolí něco zlého. Trpkým životem venku bez pořádného jídla Světlanka musela rychle dospět a zřejmě nezná ani žádné hrátky.

Kočička našla domov