Kubíček

Kocour Kubíček

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Uvedeno v popisu kočičky
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.3.2020
Doba v útulku: 1 rok a 4 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kubíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kubíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kubíčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kubíčka

Pár slov o kocourkovi

Nový domov hledá kocourek Kuba. Byl dovezen na veterinární kliniku, pravděpodobně po srážce s autem. Poranění byla vážná a malý nešťastník podstoupil náročnou operaci brániční kýly. Jelikož je to ale bojovník, zvládl operaci i následné uzdravování, které mu komplikovala i zlomená nožka. Dnes už na něm skoro není znát, čím si prošel. Kubík se rozhodně nijak neomezuje, lítá a honí pírka, skáče a morduje plyšové myšky. Vyklubal se z něho ale taky prvotřídní mazel, který vás samou láskou poslintá.
Potřeboval by svého člověka, s kterým by mohl blbnout a pak na něm usínat. Kubíkovi je asi rok, je kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Nejlíp by mu bylo v domku se zahradou, kam by pod dohledem mohl chodit řádit, nebo v bytě s dostatkem škrabadel. Pejsků se bojí, na jiné kočky syčel, čtyřnohým spolubydlícím by se asi moc nepotěšil.
Jestli hledáte parťáka na rošťárny i na odpočinek, je Kuba ten pravý kocour pro vás.

Kubíček se nachází v depozitu na veterinární klinice LIVE v Litoměřicích.

Kocourek našel domov