Tulíček

Kocour Tulíček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.7.2022
Místo nálezu:Vrbice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2717
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Tulíčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Tulíčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Tulíčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Tulíčka

Pár slov o kocourkovi

Malý Tulíček se objevil před jedním domev ve Vrbicí pod autem. Kde se vzal tu se vzal. Osamělý a smutný. Při příjmu vážil pouhých 400 gramů. Jinak se zdál zcela v pořádku. Je to malý chlupatý uzlíček, veselé kotě, které je zvědavé a naplno si užívá plných misek, měkkého pelíšku a dalších stejně starých koťat se kterými může lumpačit a kočkovat se.

Zeptejte se na Tulíčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI