Clariska

Kočka Clariska

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 10 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.7.2022
Místo nálezu:Krabčice
Doba v útulku: 1 rok a 7 měs.
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Ev. číslo:2716
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Clarisku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Clarisku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Clarisku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Clarisku

Pár slov o kočičce

Malá bílomourovatá kočička Clariska se objevila ve stodole jednoho stavení v Krabčicích. Holčička byla zpočátku trochu bojácná. Přece jenom na takové množství různě se hemžících kočiček nebyla zřejmě dosud zvyklá. Je to krásná šmudlinka, která se jistě brzy otrká a začne skotačit s ostatními stejně starými koťaty. Je čistotná, ihned objevila záchůdek a samozřejmě plné misti5čky s nejrůznějšími dobrotami.

Clariska se svou sestříčkou Valettkou putovaly do vymazlovacího depozita k tetě Jitce, kde se jim dostává individuální péče a z obou holčiček se stávají mazlinky a lidi milující tvorečci.

Zeptejte se na Clarisku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI