Váleček

Kocour Váleček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Přádná
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Válečka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Válečka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Válečka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Válečka

Pár slov o kocourkovi

Černý kocourek, který dostal jméno Váleček, k nám přišel spolu se svými třemi sourozenci z půdy rodinného domku.

Je to krásný kocourek s roztomilou tlamičkou a uhrančivýma očima. Od začátku to je hravé stvořeníčko, které rádo baští a nahromaděnou energii ventiluje hrátkami se sourozenci. Moc dobře pozná kdy se chystá nějaká dobrota, to je ho potom celá kuchyně. Ví dobře co mazlení je, krásně u toho vrní, jen nepřijde sám. Je čistotný, zvyklý žít v bytě a při troše trpělivosti z něho bude  mazlík. Za důvěru a trpělivost se Vám stonásobně odvděčí nezištnou kočičí láskou. Sebejistotu mu dodávají kočičí kamarádi, proto by v novém domově měl mít také kočičího kamaráda, o kterého by se mohl opřít a hrát si s ním.

Zeptejte se na Válečka

Váleček je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Váleček velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI