Váleček

Kocour Váleček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.8.2017
Doba v útulku: 5 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Přádná
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Válečka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Válečka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Válečka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Válečka

Pár slov o kocourkovi

Černý kocourek, který dostal jméno Váleček, k nám přišel spolu se svými třemi sourozenci z půdy rodinného domku.

Je to krásný kocourek s roztomilou tlamičkou a uhrančivýma očima. Od začátku to je hravé stvořeníčko, které rádo baští a nahromaděnou energii ventiluje hrátkami se sourozenci. Moc dobře pozná kdy se chystá nějaká dobrota, to je ho potom celá kuchyně. Ví dobře co mazlení je, krásně u toho vrní, jen nepřijde sám. Je čistotný, zvyklý žít v bytě a při troše trpělivosti z něho bude  mazlík. Za důvěru a trpělivost se Vám stonásobně odvděčí nezištnou kočičí láskou. Sebejistotu mu dodávají kočičí kamarádi, proto by v novém domově měl mít také kočičího kamaráda, o kterého by se mohl opřít a hrát si s ním.

Zeptejte se na Válečka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI