Vítek

Kocour Vítek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.6.2014
Doba v útulku: 9 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Aneta Průšová, Ivana Roznerová, Lenka Frnochová, Jaroslava Kraslová, Alice Zemanová, Katka Šubrtová, Jan Kolář, Mgr. Zora Marasac, Jana Popelková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vítka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vítka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vítka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vítka

Pár slov o kocourkovi

Vitek je kocourek s nehezkou minulostí. Děti ho na statku, kde se narodil, uvazovaly za nožičku a po příjezdu do Sluníčka ji bylo nutné amputovat. Po zranění se Vítek dosud potýká s Fantomovými bolestmi, často naříká a odtahuje se od  své chybějící pacince. Nepomohla mu ani reoperace a řada vyšetření a možnost chodit ven. Vítek se moc nekamarádí s ostatními kočkami, ale lidem věří, rád se mazlí a je zvyklý i na psí fenky.  Pokud mu něco není po vůli, hodně pláče.  Nechci být jen zavřený doma, rád chodí ven, což mu trochu od jeho naříkání ulevilo.  Musel by být jedinou kočičkou a páníček musí ustát jeho naříkání. Protože je schopný při pláči a odtahování se od amputované nožičky i jíst, zase zřejmě tolik nestrádá. Z Víti vyrostl velký, robustní kocourek.

Zeptejte se na Vítka

Vítek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Vítek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI