Vítek

Kocour Vítek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.6.2014
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ivana Roznerová, Lenka Frnochová, Jaroslava Kraslová, Alice Zemanová, Katka Šubrtová, Jan Kolář, Mgr. Zora Marasac
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vítka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vítka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vítka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vítka

Pár slov o kocourkovi

Vitek je kocourek s nehezkou minulostí. Děti ho na statku, kde se narodil, uvazovaly za nožičku a po příjezdu do Sluníčka ji bylo nutné amputovat. Po zranění se Vítek potýkal s Fantomovými bolestmi, plakal a natahoval se po své chybějící pacce. Pomohla mu řada vyšetření a možnost chodit ven. Vítek se moc nekamarádí s ostatními kočkami, ale lidem věří, rád se mazlí a je zvyklý i na psí fenky. Bohužel se dosud nezbavil fantomových bolestí. Pokud mu něco není po vůli, hodně pláče. Nechci být jen zavřený doma, rád chodí ven. Musel by být jedinou kočičkou a páníček musí ustát jeho naříkání. Protože je schopný při pláči a odtahování se od amputované nožičky i jíst, zase zřejmě tolik nestrádá. Z Víti vyrostl velký, robustní kocourek.

Zeptejte se na Vítka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI