Vilemína

Kočka Vilemína

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 4 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ne
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.1.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vilemínu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vilemínu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Vilemína, mourovatá kočička, kterou k nám donesla hodná paní z Roudnice nad Labem z Čihadel. Vilemínka se nějaký čas toulala po okolí, byla však přítulná a vyhledávala společnost lidí. Paní ji krmila, na noc schovávala do tepla garáže, pečovala o ni a mazlila ji.

Jakmile se ve Sluníčku uvolnilo místo, ihned jsme Vilemínku přijali. Její pečovatelka odvedla úžasnou práci. Kočička je úžasně mazlivá, přítulná a krásně heboučká. Chodí od první chvíle na záchod a zatím se ve společnosti ostatního osazenstva rozkoukává.

Kočička našla domov