Horst

Kocour Horst

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.12.2018
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Horsta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Horsta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Horstík, krásný, majestátní a zrzavý kocour, který přes svých 4,5 kila je laskavým obrem. Původně žil se svojí paničkou u jedné hospody, kde paní pracovala a žila. Bohužel však zemřela a Horstík dál zůstával na místě, na které byl zvyklý. Jedné hodné paní bylo bezprizorního kocourka, který se mermomocí snažil dostat do jejího baráčku, velmi líto a kontaktovala Sluníčko. Horstíka jsme si vyzvedli a odvezli do teplíčka útulku.

 

Horstík je moc milý a nekonfliktní, zatím se ostatních kočiček moc bojí, ale určitě si zvykne. Vypadá to však, že z něj pořád bude veliký, mazlivý a mírumilovný kočičí obr, který naplní Váš domov hřejivou kočičí láskou. Je velice čistotný a spořádá co mu je naservírováno.

Kocourek našel domov