Wabíček (Wasabi)

Kocour Wabíček (Wasabi)

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.6.2020
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Wabíček (Wasabi)

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Wabíček (Wasabi) krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Wabíček (Wasabi) granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Wabíček (Wasabi)

Pár slov o kocourkovi

Wasabi, alias Wabíček je už vymazlený miláček. Je  to moc milý, nekonfliktní kocourek. Rád si hraje a skotačí, dokáže se skvěle zabavit sám, ale ještě radši se honí za jakoukoliv šňourkou, která je vedena lidskou rukou. Je středně mazlivý, úplně sám ke člověku pro pomazlení zatím ještě nepřijde, ale když si jej vezmu do náruče, na klín, začne hned vrnět a naprosto si pozornost a mazlení užívá. Chodí vzorně na záchod a žádná miska před ním nezůstane prázdná. Wasabi je prostě skvělý parťák do nepohody.

Wasabi je černý fešáček s bílími skvrnkami okolo pusinky a čumáčku. Stejně jako Konvalinka je maličko nedůvěřiý, ale při trošce trpělivosti, důvěry rychle nabude, je to ještě mrně. Ve Sluníčku nebyl v poslední době moc čas koťátka vymazlovat, potýkali jsme se s kočičím morem.

 

Kocourek našel domov