Woody

Kocour Woody

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.7.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jana Popelková
Ev. číslo:3063
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Woody

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Woody krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Woody granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Woody

Pár slov o kocourkovi

Aktuální informace: Kocourek Woody po náročné operaci po autoúrazu sice docela hezky chodí, avšak v útulku je „nesvůj“. Už opustil klec, schovává se ve voliéře v garsonce, musí se na něho myslet a zvlášť ho krmit, ale moc tomu nedá. Nedá se určit, zda je to stresem z ostatních koček nebo, zda ho nožička bolí. V druhém případě by se musela vyndat z nožičky titanová podpěra. Woody je moc krásný, milý, nekonfliktní a velice mazlivý kocourek, pro kterého hledáme domov pouze v bytě.
Historie: Zrzavý kocourek Woody byl nalezen v Roudnici nad Labem u 1. ZŠ zraněný. Je to mladý, vykastrovaný kocourek s antiparazitárním obojkem. Jedná se s velkou pravděpodobností o autonehodu, ihned byl převezen na veterinární kliniku, aby se zjištil rozsah zranění končetin. Kocourek byl přivezen do Sluníčka Městskou policií Roudnice n.L. O Woodyho se  nikdo nepřihlásil. Kocourek byl podchlazený, dehydrovaný. Na klinice se zjistilo, že má rozdrcenou pánev a další zlomeniny zadních končetin. Zraněný kocourek Woody absolvoval téměř tříhodinovou operaci. Zlomeniny jsou komplikované, operace byla hodně náročná. Nyní bude ještě asi pět dní hospitalizován, prognóza je stále nejistá. Možná bude třeba provést ještě operaci křížové kosti, kterou z hlediska náročnosti nebylo možné spravit nyní. Woodymu držíme palce a myslíme na něho. Panu doktorovi děkujeme za velkou snahu.

Zeptejte se na Woody

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI