Žatoušek

Kocour Žatoušek

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíc
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.2.2021
Místo nálezu:Žatec
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Žatoušek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Žatoušek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Žatoušek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Žatoušek

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Žatíček je už zdravý, čeká na svůj domov. Je to hravý, úžasný kocourek, maličko dělá drahoty při chytání k mazlení se, ale po odlovení by se nejraději umazlil. V nové rodině si při troše trpělivosti brzy na mazlení zvykne. Potřeboval by ke svým hrátkám kočičího kámoše.

Pětiměsíční kocourek, Žatoušek, byl přijat z Žatce z důvodu jeho špatného zdravotního stavu. Pochází z jedné továrny. Kocourek při příjmu nejedl, byl dehydratovaná, měl krvavou pusinku a pro rýmu se mu špatně dýchalu. Léčíme tedy antibiotiky, mažeme pusinku, vyhřívaná dečka mu prohřívá mrazem prokřehlé tělíčko, dostal infuzi. Musíme jej krmit stříkačkou, má v pusince kalcivirózu. Je to krásný moureček, který si zatim v životě moc štěstí neužil. Mrazy, hlad a netečnost lidí. Nyní jej však máme v parádě my a co nevidět z něj bude silný a zdravý kluk co se bude těšit do nového, milujícího domova.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI