Zornička

Kočka Zornička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.8.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Zorničku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Zorničku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Zorničku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Zorničku

Pár slov o kočičce

Kočička Zornička byla vyproštěna z tlamy velkého psa v Brožanech nad Ohří. Zorničce se naštěstí nic nestalo, ale měla očičko ve strašném stavu. Něco takového jsme snad ještě neviděli. Byla navíc vyhublá se svrabem v ouškách. Byla také velice pohublá a celkově ve velice špatném stavu. Očko nebylo možné vyjmout, protože by její tělíčko neustálo narkózu.

Během pár týdnů se z 800 gramů dostala na téměr 1100g, bylo štěstí, že přes svůj zubožený stav, měla neustále chuť k jídlu.

Zorničce bude očko, které se mezitím zmenšilo z velikosti menšího vlašského ořechu, vyoperováno a to hned jak se její zdravotní stav zlepší.

I když je to plašší koťátko, výborně spolupracuje, je to taková maličká chudinka, která ale vyroste v nádhernou slečnu, mazlíčka a štastní stvoření.

 

 

Kočička našla domov