Euforie

Kočka Euforie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 3 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 22.8.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Euforieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Euforieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Euforieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Euforieho

Pár slov o kočičce

Eufórie je hodně mazlivá kočička, miluje “svého” člověka, potřebuje jeho přízeň, je prostě úžasná. Nejraději by však byla kočičím jedináčkem. I když je ještě kotě, kotěcí hrátky s ostatními koťaty nesdílí. Chce být prostě součástí jen lidské, klidné rodiny,  tam se cítí bezpečně. Její nový domov může být byt i domeček s bezpečným výběhem na zahrádku.

Přišla k nám jako pětiměsíční, čekala nějakou dobu u své nálezkyně společně s maminkou a dvěma sourozenci, kteří nakonec v dočasném domově zůstali napořád, než se ve Sluníčku uvolní místo.

 

 

Kočička našla domov