Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
3.4.

– Zrzinek z Litoměřic stále nic, věřte, že až se odchytí, rozhodně to sem napíšeme. Paní, která jej prý krmila, jak se zjistilo a zná ho má odchytovou klec u sebe a maká se na tom.

– Dudlík byl na veterině, kvůli třetím víčkům. Dudlíček je prý maximálně 5ti měsíční mimino, padají mu zoubky a má zánět dásní. Dostal antibiotika.

– Mecovi byly vyndány stehy z ocásku, krunýř již nemá a ocásek si nemorduje, je to zatím vzorný pacient.

– S čím nás Mec trápí jsou jeho útoky na Sněženku, která je z něj velmi nervózní. Byla i kadit mimo záchod. Sněženka však chce být všude s Mílou a tak je jasné, že se s Mecem poměrně často setká.

– Dnešní den na For Pets byl moc prima. Sice se neumístila žádná z kočiček, alespoň se však Sluníčko prezentovalo veřejnosti. Vystavováni byli – Kulíšek, Merlin, Trijána, Martin, Inuška a Zuzanka. Nejvíc v pohodě to nesla Inka. Kočičky se budou během těch 4 dnů střídat, přeci jen je to náročnější.

– Moc děkujeme Míše Trousilové za pomoc na výstavě!

– Děkujeme paní Zuzaně Čepelkové za finanční dar kočičkám a Katce Daněčkové za příspěvek pro Meca. Dudlík posílá díky svým virtuálním rodičům Johance a Vaškovi za příspěvek pro něj a samozřejmě moc děkujeme všem dražitelům v naší aukci.

Dobrou noc, Tereza