Zpravodajství z 4.4.2014 od Míly.

Předem Vás všechny zvu na sobotní den veletrhu FOR PETS, kde budeme již třetí se Sluníčkovými kočičkami.

Děkuji skvělým dobrovolnicím, které přišly pomoci s kočičkami na výstavu a i mě psychicky podpořit: Míše Trousilové, Terezce Baudišové a Denise Zikmundové. Dále děkuji Zuzaně Peterské za pomoc ohledně veterinárního ošetření našeho Káji.
Dneska jely na výstavu pouze tři kočičky, aby nebyly všechny v ustavičném stresu. Zítra bude jistě veliká účast návštěvníků, takže plánujeme vzít plný počet kočiček, což je šest. V loni byla výstava úspěšná, umístila jsem sedm miláčků a to také téměř všechny o víkendu. Letos se neumístila zatím žádná kočička ze Sluníčka a za všechny útulky celkem jen jedna. Kočičky jsou tam krásné i dlouhosrsté a dokonce i krémový peršan, je z čeho vybírat.

Když máme díky výstavě takový stresový týden, dostaly dneska k večeři úplně všechny kočičky jen samé kapsičky, snědly úplně všechny, co jsme měli.

Zítra, když se povede jejich odchycení, se zúčastní výstavy: Merlin, Kulíšek, Inuška, Martin, Trijána, Jůlinka a Zuzanka.

Protože jsme včera měli problém s malým počtem přepravek, zakoupila jsem na výstavě dvě větší, bytelné a jeden plyšový pelíšek.

O zrzečkovi z Litoměřic žádné zprávy, takže se nechytil. Třeba se podaří zítra, přece jen je víkend. Pokud nebudu mít žádné zpráva, večer pánovi zavolám, zda ho někdo alespoň spatřil.

Kája má pořád rýmu, nenechá si však dát léky. Dneska dostal injekčně antibiotika na čtrnáct dní, jsou však slabší, ale snad alespoň trochu zaberou. Je z mých pokusů o užití prášku úplně vystresovaný a napadá preventivně skoro každého koho potká.

Rózinka čeká pravidelně na jídlo, dneska při mém příchodu odstoupila jen cca na metr a půl, viz. foto a to je úspěch.

Suzinka z Lovosic se hezky mazlí a v náručí vrní, je to dobře, přece jen ji ve Sluníčku necháme a budeme ji shánět nový hezký domov.

Přeji Vám všem dobrou noc.