Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
12.2.14

– Sněženka je již z klece, není dvakrát nadšená z ostatních. Jsme zvědavi, zda bude reagovat na nové léky dobře.

– Čenda se nám nakonec tedy vrátil. V novém domově prý pořád brečel a seděl u dveří. Hledáme mu páníčka/mazlíčka a hlavně možnost chodit na zahrádku.

– Dlouho jsme nepsali o Sašence. Je to zdravá, krásná, okatá opruzačka. Pořád by se jen mazlila. Potřebuje moc pozornosti. Byla by ráda jedináčkem, nebo v domácnosti třeba s jednou-dvěmi kočičkami.

– Volalo se na veterinu kvůli Oříškovi. Není to dobré, ale měl by se z toho dostat. V nemocnici zůstává, aby měl intenzivní péči. Nejde mu ani odebrat krev. Je úplně vysušený.

– Růženka se taky nijak extra nepolepšila. Snědla pár kousků hovězího, ale žádná sláva. Zítra jede na veterinu.

– Moc děkujeme hodným dárcům a příznivcům. Děkujeme panu Jaroslavu Samkovi a paní Kláře Kabeláčové. Oba pravidelně posílají příspěvek kočičkám. Kupka děkuje své Marcelce za příspěvek pro něho a posíláme i díky Katce Čepelkové za příspěvek pro nemocného nováčka Oříška. Na účet se dnes vložily peníze, které se vybraly na vstupném na výstavě. Nájem se již zaplatil, ještě se budou platit klece. 7.2. můžete vidět výběr z bankomatu. Za tyto se kupovali věci na výstavu a ještě nějaké peníze zbyly. Ty jsou v pokladně a použijí se na veterinu v Roudnici, kde se platí hotově.

Sašenka

Sašenka

Dobrou noc, Tereza