!!!!

Pravděpodobně kocourek Toníček by uvítal domov. Je strašně krásný, je nám ho moc líto. Hodný pán ho chodí krmit a už si na něj brouček pomalu zvyká a hledá jeho pozornost, je to takový hyperaktivec:) Věk bude tak kolem 7měsíců. Moc se za něj přimlouváme, má krásné oči a vypadá hezky zdravě. vavruskova@seznam.cz

!!!

 Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
13.2.

– Růženka má málo červených krvinek, to není vůbec dobré. Zjednodušeně řečeno je chudokrevná. Zítra se bude na veterině v Litoměřicích rozhodovat o dalším postupu. Hrozně vyhubla, je to bída na ní koukat.

– Oříšek by se měl zítra vrátit z nemocnice, paní doktorka je s jeho stavem v mezích možností spokojená. Oříšek baští. Je samozřejmě pořád kost a kůže, ale infuze mu ulevily a zabraly. Kocourek bude v pořádku.

– Sněžence možná (klepy klep na dřevo) léky pomáhají. Vůbec neseká, v klidu je sní. Přes den byla zase v kleci. Ona se tam cítí bezpečněji, teď se zase šla prob ěhnout z klece. Kulíšek a Merlin – dva ouředníčci. Hned bežej prázdnou klec zkontrolovat a vyluxovat misky.

– Merlin a Kulíšek a spol už dospívají. Je to znát. Tlačí se pryč ze skupiny, kde je hodně koček, začíná je to štvát. Vemtéééé si jéééé někdóóóó….

– Čenda vzal přesun zpět do útulku dobře, je spokojený, že může chodit do lidského pelíšku a ven do voliéry.

– Dnes se stala zvláštní a i docela smutná věc. Pamatujete si na Leonarda? Kocourka bez oka co odešel na ledviny? Níže je odkaz na jeho profil… Dneska nám přišel naprosto nečekaný mail, paní ho od března hledala a hledala, ale ztratil se úplně jinde, než se našel. Zřejmě vlezl řemeslníkům co u paní v březnu pracovali do auta a ti jej odvezli až do Litoměřic, kde se miláček dostal do zahrádkářské kolonie. K nám se dostal až v říjnu! Do té doby byl nejspíš zmatený. Do měsíce u nás kocourek odešel na ledviny. Achjo… často hledáme původní majitele a kočky jakoby padaly z nebe. A teď – zrovna, když po kocourkovi panička pátrala a moc ho milovala, tak toto…
Přikládáme foto Leonarda

Leonardo