Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
18.2.14

– Máme Soňu zpět z veteriny. Teď je nejdůležitější, aby se kočička rozbaštila. Nádor je venku, ale je pravděpodobné, že rakovina ne. Kočička nechce moc baštit, ale na veterině už si mističku vylízala. Držme Soně palce.

– Takže Damián má kalicivirózu, vyskákaly mu v pusince boláky. Zahajuje se tedy léčba. Proto ta nekončící rýma. Bohužel si tedy kocourek v kleci ještě nějaký ten čas pobude.

– Dudlík a Fabián možná plíseň nemají. Paní veterinářka si myslí, že jde o jiný (ne tragický), neinfekční kožní problém. Seškrab byl odeslán do laboratoře. V sobotu se dozvíme co to přesně je.

– Včera nám dovezla dary hodná návštěva. Moc děkujeme a fotky dodáme. Také děkujeme paní Hellichové za příspěvek kočičkám. Filoména děkuje svým adoptivním rodičům na dálku za příspěvek pro ni a Terezka děkuje duu Marika&Šmoulinka za příspěvek pro ni.

Filoména
Dobrou noc, Tereza

Macík hledá domov!

Dobrý den,
došlo k tomu, že budu muset pracovně na delší dobu mimo domov, opakovaně na 14 dní i měsíc (Německo) a bohužel není nikdo kdo by se mi postaral dlouhodobě o kocoura nebo ke komu bych ho trvale dal. Bydlím s ním sám v garsonce. Jsou mu 3 roky, je očkovaný, odčervený, kastrovaný, je to krátkosrstý evropský typ. Je hodný a mazlivý a trochu víc má zájem o žrádlo. Váží 6 kilo.

s.pipal@email.cz